Pazarlama

Uluslararası ağımız, yerel pazarlar hakkındaki bilgi birikimimiz ve çeşitli ihracatçılarla olan temaslarımız sayesinde M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi, Medikal, Hijyen, Parfümeri ürün grupları ile doğru ürün veya hizmetleri tedarik etmenize yardımcı olur. Ana pazarlarımız: Avrupa, Batı Asya, Orta Doğu, Amerika ve Kuzey Afrika'dır. Pazarladığımız ürünlerin Avrupa standartlarına, ASTM, CE, EN standartlarına uygun ve tercihen FDA sertifikalı olmasını sağlıyoruz.

Savunma Sanayii

Şirketimiz MLG Şirketler Grubu bünyesinde savunma sanayii kapsamındaki hudut, sınır karakolları, askeri-sivil liman ve havaalanı, cephanelik, nizamiye gibi yüksek güvenlik bölgelerinde, ayrıca arama kurtarma faaliyetlerinde, kolluk kuvvetleri ve özel birlikler tarafından saha operasyonlarında etkin olarak kullanılmakta olan ve uluslararası sahada benzeri olmayan stratejik ürünleri temin eder.

Danışmanlık

M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi, ürün danışmanlığı, girişimcilik, güvenlik ve kurumsal yönetim konularında ulusal ve uluslararası danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı kamu, özel kurum ve kuruluşlara MLG Şirketler Grubu bünyesindeki uzman ve deneyimli akademisyen ve profesyoneller tarafından danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Ürün danışmanlığı;

Yeni girişimcilerin iş hayatında başarılı olabilmeleri için en önemli şeylerden biri doğru ürünü seçmektir. Tıbbi koruyucu ürün satışına yeni başlayan veya doğru ürünle çalışmaya yeni başlayan girişimcilerin uygun maliyetli ve kaliteli ürünü bulabilmeleri, fark yaratacak ürünü keşfetmeleri ve ürünlerini etkin bir şekilde pazarlamaları için danışmanlık desteği veriyoruz.

Girişimcilik;

İşletme sahiplerinin mevcut işlerini geliştirmek istedikleri, proje fikri olan ve kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin iş kurmada, işlerini ve işlerini geliştirmelerinde danışmanlık ve eğitim hizmetlerini kapsamaktadır. inovasyona öncülük edecek iç girişimciler yetiştirmektir. Çalışan yönetiminde yeni iş geliştirme çabalarının artırılmasına odaklanan program, aynı zamanda şirketlerde girişimcilik ve yenilikten sorumlu departmanlarda görev alan çalışanları güçlendirmeye de odaklanıyor.

Güvenlik;

VIP Koruması (Yaya, Araç, Konut, Sosyal Ortamda Koruma), Devriye Hizmetleri, Çevre Güvenliği, Hareket Tarzlarının Kurulması Güvenlik Sitelerinde Güvenlik, Koruma personeli sorunları. Silah Bilgilendirme ve Atış Eğitimleri, Kritik ve Olağanüstü Menfez Yapılarının Risk Analizi, Kişisel Koruyucu Güvenlik Önlemleri konularında sizlere destek olun.