Hakkımızda

Güven Veriyoruz


M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi 2018 yılında MLG Şirketler Grubunun bir üyesi olarak İstanbul’da kurulmuştur. 

M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi, müşterilerinin tüm taleplerine zamanında cevap verebilen, uygun ve rekabetçi çözümler sunabilen, müşterilerinin katma değerli, güvene dayalı ve sadık bir ortağıdır. Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli işler başarmış ve ülke ekonomisine katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında kurucularımızın niteliği, bilgi birikimi ve güvene dayalı iş ilişkileri yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi, ürün ihtiyaçları, özellikleri, fiyatı, miktarı ve teslimat zamanları ile ilgili gereksinimlerinizi karşılamak için bölge genelinde güvenilir bir üretici havuzunu yönetir.

Şirketimiz, güvenilir firmalardan ürün temin etmek isteyen müşterilerin ihtiyaç duyduğu medikal ve hijyen ürünleri sağlar. Müşterilerin ulaşmak istediği ürünleri en uygun fiyat ve kalitede bulur ve daima müşterinin tüm haklarını koruyacak şekilde çalışır.

M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi aynı zamanda ürün seçimi, girişimcilik, pazarlama, güvenlik ve savunma sanayi ihtiyaçlarınız kapsamında MLG Şirketler Grubu bünyesinde danışmanlık hizmeti verir.

M2G Ürün Koruma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Anonim Şirketi, müşterilerinin tüm taleplerini zamanında, uygun ve rekabetçi çözümlerle cevaplayabilen, müşterilerinin katma değerli, güvenilir ve sadık bir ortağıdır.

Şirketimiz güvene dayalı uzun ilişkiler yaratmaya öncelik vererek müşterilerine belirli iş ahlakı ile hizmet verir.